تعمیرکار لودر هیتاچی

تعمیرکار لودر هیتاچی
5/5 - (2 امتیاز)

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه ی تعمیرکار لودر هیتاچی در اختیار شما قرار دهیم و تاریخچه ای شرکت هیتاچی را مورد بررسی قرار دهیم. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

 

یکی از پر کاربردترین ماشین های راهسازی لودر است که کاربرد بسیار زیادی در امور عمرانی و ساختمانی دارد.لودر از گروه ماشین های تراکتوری می باشد که در سایز های متفاوتی وجود دارد و توسط برند های گوناگون تولید شده و به بازار عرضه می شود.

از جمله کارهایی که یک لودر می تواند انجام دهد حفاری زیر بناها، پر کردن خاک ریزها، حمل بتن به محل پر کردن قالب ها، پر کردن خاک ریز های اطراف لوله های کار گذاشته شده درون زمین، حمل مصالح ساختمانی، و….می باشد.

انواع لودرها

لودر ها به سه دسته لودر های چرخ لاستیکی و لودر های چرخ زنجیری و بکهو لودر تقسیم می شوند که هر یک از این لودر ها دارای خواص منحصر به فردی می باشند.

همه ی  انواع لودرها با توجه به نیاز صنایع در طول زمان های مختلف اختراع شدند و گسترش پیدا کردند تا سبب سهولت انجام کارهای راهسازی و ساختمانی شوند.

لودر چرخ زنجیری

پر کاربردترین و قدرتمند ترین لودرها لودرهای چرخ لاستیکی هستند.به طور معمول لودرهای چرخ لاستیکی بسیار بزرگ هستند. قدرت و سرعت بالای این لودرها از دلایل کاربرد زیاد آنها در صنایع ساختمانی و عمرانی می باشد.

تعمیرکار لودر هیتاچی
تعمیرکار لودر هیتاچی

فشار وارد شده از طرف لاستیک های این ماشین به سطح بسیار کم بوده و با تنظیم باد لاستیک ها می توان این فشار را کم و یا زیاد کرد. این فشار سبب افزایش و کاهش سرعت آنها می شود.

به طور کلی هزینه خاک برداری توسط لودر های چرخ لاستیکی نسبت به هزینه خاک برداری توسط لودر های چرخ زنجیری کمتر است و این موضوع به دلیل قیمت ارزان تر لودرهای چرخ لاستیکی است‌.

لودر چرخ لاستیکی

لودر های چرخ زنجیری فضای کمی برای انجام کار نیاز دارند به همین دلیل از قدرت مانور خوبی برخوردار هستند.از این نوع لودرها بیشتر در نواحی لغزنده و خیس که امکان کار با لودرهای چرخ لاستیکی وجود ندارد, استفاده می کنند.

لودرهای چرخ های زنجیری به دلیل داشتن نوار پیوسته دور چرخ ها که دارای عاج است می توانند در زمین های ناهموار حرکت کند و یا از محیط های پله مانند بالا بروند.

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی بزرگترین لودر در جهان  نگاهی بیندازید.

بکهو لودرها

این نوع از لودرها در واقع ماشینی ترکیب شده از یک لودر در جلو و یک بیل مکانیکی در پشت  است. از این نوع لودر برای انجام فعالیت های مهم مانند پی کنی های سبک، لایروبی، حمل لوله ها و …استفاده می شود.

انواع بکهو لودر ها به شرح زیر می باشند؛

  1. بکهولودر گردان
  2. بکهولودر کشویی
  3. بکهولودر ثابت
تعمیرکار لودر هیتاچی
تعمیرکار لودر هیتاچی

بار مجاز یک لودر چه میزان است؟

در حالتی که یک لودر در حال گردش کامل است بار مجاز آن نباید از ۵۰% بار استاتیک واژگونی بیشتر باشد. این مورد برای لودرهای چرخ لاستیکی است و برای لودرهای چرخ زنجیری ۳۵% بار استاتیک واژگونی است.

بار واژگونی هر لودر را می توان با استفاده از سربار یا افزودن تجهیزات به آن افزایش داد.

 

 

هیتاچی

تعمیرکار بیل مکانیکی هیتاچی
تعمیرکار بیل مکانیکی هیتاچی

در سال 1910 مهندسی با نام اودیرا  شرکت هیتاچی را در شهری با همین نام در ژاپن تاسیس کرد.

اولین محصولی که اودیرا ساخت در شهر هیتاچی مورد استفاده قرار گرفت به همین دلیل این نام را برای شرکت خود انتخاب کرد.هیتاچی در زبان ژاپنی به معنای “طلوع خورشید” است.

زمینه های فعالیت این شرکت شامل موارد زیر است؛

  1. تجهیزات و لوازم الکترونیکی
  2. سخت افزارهای رایانه ای
  3. سامانه های مخابراتی
  4. سیستم ها و تجهیزات نیروگاهی
  5. ماشین آلات و صنایع سنگین
  6. و…

اولین محصول

اولین محصولی که اودیرا هیتاچی ساخت یک موتور القایی با پنج اسب بخار بود که از آن برای کار در معدن استفاده شد.

شروع طلایی برای اودیرا جنگ جهانی اول بود, درست زمانی که شرکت آلمانی نتوانست سه توربین سفارشی یک شرکت ژاپنی را بسازد, این سفارش به اودیرا سپرده شد. او توانست این توربین ها را بهترین شکل ممکن بسازد و به شرکت ژاپنی تحویل دهد.

با این موفقیت و کیفیت خوبی که توربین های اودیرا داشت, سایر شرکت ها شروع به سفارش تولید به او دادند و این شد که وی تصمیم به راه اندازی شرکت هیتاچی گرفت.

 

شرکت سفلا دیزل آماده عقد قرارداد جهت هر گونه تعمیر ماشین آلات راهسازی و …با شرکت ها و ارگانهای مختلف در هر نقطه از کشور در اسرع وقت با کادری مجرب و متخصص می باشد.

با ما در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب

ویدئوها
09122768227 مشاوره تلفنی رایگان