بهترین شرکت تعمیرات دامپتراک

شرکت تعمیرات دامپتراک

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علوم مربوط به صنعت, دستاورد های قابل توجهی در جهت پیشبرد کارها با ایجاد و تولید دستگاه های پیشرفته و مدرن تر وجود دارد. در این مقاله قصد داریم شما را با شرکت تعمیرات دامپتراک و شرکت های تولید کننده این ماشین آشنا کنیم.

دامپتراک ها جزو وسایل حمل و نقل و ماشین آلات سنگین برای بارگیری و یا تخلیه یکی سری از مواد ساختمانی و معدنی می باشند که مورد استفاده بسیاری از صنایع قرار گرفته است.

این ماشین آلات سنگین گاهی به هر دلیلی ازجمله دلایل فنی و مهندسی ممکن است دچار مشکل یا اختلالی شوند. رعایت نکردن یک سری از موارد مهم در استفاده از این ماشین ها ممکن است باعث خرابی آن ها شود .

قابل به ذکر است که امروزه شرکت های خدماتی بسیاری برای تعمیرات اینگونه ماشین های حمل و نقل سنگین در کشور وجود دارد که می توانند مشکلات مربوط به این ابزار ها را حل نمایند.

اجزای مختلف یک دامپتراک

موتور دامپتراک

معمولا ددامپتراک ها دادر دو نوع موتور دیزلی و الکتریکی تولید میشوند. موتور تامین کننده ی نیروی مورد نیاز این وسیله است. درست است که موتورهای دیزلی بخش قابل توجهی از انرژی را تلف می کنند اما استفاده از آنها در مقایسه با نوع الکتریکی مزایای بسیاری دارد که به آن می پردازیم.

در صورتی که ظرفیت دامپتراک کمتر از ۳۰۰ تن باشد بهتر است تا از موتورهای دیزلی استفاده کرد در صورتی که برای ظرفیت های بیشتر از ۳۰۰ تن توصیه میشود از موتورهای الکتریکی به جای موتورهای دیزلی استفاده شود. اما چرا توصیه میشود تا از موتورهای الکتیرکی برای ظرفیت های بالا استفاده شود؟

در صورت بالا بودن ظرفیت، فشار قابل توجهی به سیستم‌های انتقال نیرو وارد می‌شود. بنابراین برای کاهش اتلاف انرژی و همچنین افزایش طول عمر دامپتراک و قطعات تعبیه‌شده در آن, استفاده از موتور الکتریکی ضروری است.

لاستیک ها

برای دامپتراک ها دو نوع لاستیک توپر و بادی تعریف شده است که هر کدام مناسب با محیط مورد استفاده قرار می گیرند.

از آنجایی که دامپتراک ها برای حمل بار در زمین های خاکی و غیر جاده ای طراحی شده اند لذا لاستیک های بادی بسیار پر استفاده تر از انواع دیگر هستند. لاستیک بادی به حرکت هرچه راحت‌تر این ماشین ها بر ناهمواری‌ها کمک بسیاری می‌کنند. این لاستیک‌ها برای جلوگیری از پنچر شدن با ضخامت قابل توجهی طراحی می‌شوند.در صورتی که احتمال پنچر شدن لاستیک وجود داشته باشد، مثلاً در زمین‌هایی که از سنگ‌های نوک ‌تیز پوشانده شده‌اند، از لاستیک‌های توپر استفاده می‌شود.

لاستیک های توپر میتوانند سبب سنگین شدن بیش از حد ماشین شوند نتیجه ی این سنگینی اتلاف نیروی کششی و پایین آمدن بازده ی ماشین است. از این لاستیک ها بیشتر برای چرخ‌های عقب ماشین استفاده میشود. از ایرادهایی که می توان برای این ماشین ها در نظر گرفت این است که تا حد چشمگیری سبب کاهش سرعت ماشین و سخت شدن حرکت آن میشوند.

شرکت های تولید کننده دامپتراک

از جمله شرکت هایی که به تولید دامپتراک در جهان می پردازند میتوان به موارد زیر اشاره کرد؛

 

نام شرکت

سایت رسمی

لوگو

شرکت کاترپیلار

www.caterpillar.com

شرکت کوماتسو

home.komatsu

شرکت لیبهر

www.liebherr.com

شرکت ترکس

www.terex.com

شرکت هیتاپی

www.hitachi.com

شرکت بلاز

www.belaz.by

 

شرکت تعمیرات دامپتراک

شرکت سفلا دیزل یکی از برترین شرکت های موجود برای تعمیرات مربوط به خرابی های ماشین آلات سنگین می باشند که مورد توجه بسیاری از کارفرماهای معدنی و ساختمانی قرار گرفته اند.

رفع تمامی مشکلات ایجاد شده بر روی قسمت جک دامپتراک ها با توجه به نیاز آن ها توسط این شرکت پوشش داده می شود. همچنین تعمیرات جزئی از قبیل خط خوردگی های موجود روی ماشین های سنگین یا تورفتگی ها و زدگی هایی که ممکن است به هنگام کار پیش آمده باشد را درست می کند.

همچنین این شرکت با دانش عمیق و وجود مهندسان فنی خود می تواند تمامی مشکلات داخلی ماشین آلات سنگین را از جمله مشکلاتی که روی موتور و پمپ آن ایجاد می شوند را حل نماید. تعمیرات اساسی که برای رادیاتور ها نیاز است به راحتی توسط کادر مجرب شرکت فنی مهندسی سفلا دیزل انجام می شود.

گاهی مشکلاتی برای این دامپتراک ها به وجود می آید که نیازمند تعمیرات داخلی می باشند و باید متخصصان این دستگاه ها را بررسی کنند.

بهترین شرکت تعمیرات دامپتراک
بهترین شرکت تعمیرات دامپتراک

چرا سفلا دیزل ؟

شرکت سفلا دیزل دارای این مزایا می باشد که هم یک سری گروه متخصص برای رفع مشکلات به وجود آمده به محلی که ماشین دچار مشکل شده انتقال یابند و به رفع آن می پردازند.

در صورت لازم برای دریافت قطعات خراب شده می توان آن هارا از شرکت سفلا دیزل  سفارش داد این سفارش محصول می تواند به صورت حضوری یا غیر حضوری انجام شود.

علاوه بر کمک به اقتصاد چشمگیر کشور و تولید داخلی در ایران به اشتغال زایی حتی برای افرادی که تخصص و مهارت مربوطه و زیادی ندارند نیزقابل توجه است.

تعمیرات دامپتراک  توسط شرکت های داخلی ازقبیل شرکت سفلا دیزل  می تواند مقرون به صرفه نیز باشد. همچنین این شرکت قابل دسترسی برای اکثر دارندگان دامپتراک ها می باشد و هر زمان و در هر مکان از تیم ما کمک بگیرید.

مشکلات اساسی  که برای برخی دامپتراک ها ایجاد می شود، نیازمند وقت بیشتری برای تعمیر می باشند. اما مهندسان و متخصصان شرکت سفلا دیزل  تمام تلاش خودرا می گذارند تا در کم ترین زمان موجود تعمیرات انجام شود و اختلالی برای ادامه کار پیش نیاید.

امید است تولید بسیاری از قطعات لازم برای اینگونه ماشین های سنگین که نقش موثری هم در پیشبرد بسیاری از فعالیت های سنگین معدنی دارند؛ در داخل کشور به صورت جدی پیگیری شود و بتوان به صورت خودکفا به تولید تمامی قطعات لازم بپردازیم.

هزینه های سنگین وارد کردن برخی قطعات آسیب دیده از ماشین هایی که تولید کشورنیستند و بیشتر وارداتی هستند می تواند بسیار سنگین باشد و آسیب به هر کدام از آن ها ممکن است کار فرما رابه پرداخت هزینه های هنگفتی مجبور کند.

بهترین شرکت تعمیرات دامپتراک
بهترین شرکت تعمیرات دامپتراک

پس بهتر است برای کار و هنگام استفاده از این ماشین آلات به هنگام تخلیه و یا جابجایی از افرادی استفاده شود که آشنایی لازم را با این ابزارها دارند و درصورت بروز مشکل جدی متوجه شوند و اطلاع رسانی کنند و همچنین به هنگام رانندگی با این دامپتراک ها از نظر فنی با آن آشنا باشند.

مجموعه تعمیرگاهی سفلا دیزل آماده عقد قرارداد جهت هر گونه تعمیرات ماشین آلات سنگین و … با شرکت ها و ارگانهای مختلف در هر نقطه از کشور, در اسرع وقت با کادری مجرب و متخصص, می باشد.با ما تماس بگیرید.

سوال های متداول

🙋‍♀️ ظرفیت یک دامپتراک چه مقدار است؟

  • دامپتراک ها با توجه به ابعادی که دارند قابلیت جا به جایی مواد از نود تن تا سیصد تن را خواهند داشت.

🙋‍♀️ چه تفاوتی بین دامپتراک و کمپرسی وجود دارد؟

  • کمپرسی ها ابعاد کوچکی از دامپتراک ها می باشند که قابلیت جابه جایی موادی مانند شن، ماسه، سنگریزه و نخاله‌های معدنی و ساختمانی را دارند. از دامپتراک ها در محیط های معدنی و برای جابه جایی مواد در وزن و ابعاد زیاد و البته برای جاده های غیز آسفالت و سخت استفاده میشود.

🙋‍♀️ قبل از شروع به کار با دامپتراک باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟

  • برخی از نکاتی که باید قبل از آغاز به کار با یک دامپتراک چک شود این است که ؛ باید سیستم قفل كننده چرخ های جلو و عقب و ترمز دستیقبل از شروع به کار چک شوند.در هوای سرد بسیار مهم است كه تانك های هوا حداقل یكبار در روز كاملا خالی شوند.
    برای تنظیم ترمزها لازم است تا از دستورات سازنده تبعیت شود تا کمترین آسیب به وسیله وارد شود. اگر چرخ ها به سیلندر مجهز شده اند آنها را بطور منظم و دوره ای بازدید شوند.

🙋‍♀️ موتورهای الکتریکی برای دامپتراک ها بهتر است یا موتورهای دیزلی؟

  • در مواقعی که بار یک دامپتراک بیشتر از 300 تن باشد بهتر است از موتورهای الکتریکی استفاده شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

برچسب‌ها
انواع لودر انواع لیفتراک بهترین تعمیرکار بیل مکانیکی بیل مکانیکی تعمیرات بیل مکانیکی تعمیر انواع بیل مکانیکی تعمیر انواع لیفتراک تعمیر بیل بکهو تعمیر بیل مکانیکی تعمیر تراکتور تعمیر حرفه ای بیل مکانیکی تعمیر دامپتراک تعمیر لودر تعمیر لیفتراک تعمیر ماشین آلات سنگین تعمیر و نگهداری از انواع لیفتراک تعمیر و نگهداری از بیل مکانیکی تعمیر و نگهداری از لودر تعمیر و نگهداری از لیفتراک تعمیر و نگهداری انواع لودر تعمیر و نگهداری بیل مکانیکی تعمیر و نگهداری لودر تعمیرکار انواع لودر تعمیرکار بیل مکانیکی تعمیرکار حرفه ای بیل مکانیکی تعمیرکار حرفه ای لیفتراک تعمیرکار لودر تعمیرکار لیفتراک تعمیرکار لیفتراک دیزلی تعمیر گریدر شرکت تعمیرات بیل مکانیکی شرکت تعمیرات لودر شرکت تعمیرات لیفتراک شرکت تعمیر بیل مکانیکی شرکت تعمیر دامپتراک شرکت تعمیر لودر شرکت تعمیر لیفتراک شرکت تعمیر و نگهداری از بیل مکانیکی شرکت تعمیر و نگهداری لیفتراک عیب یابی لیفتراک غلطک لودر لیفتراک مکانیک بیل مکانیکی مکانیک لیفتراک
نظرات مشتریان
09122768227 مشاوره تلفنی رایگان